Všechny kategorie
Filtr zboží
Historie navštíveného zboží

s kuželovou dírou

Radiální soudečková ložiska mají dvě řady symetrických valivých těles a společnou kulovou oběžnou dráhu na vnějším kroužku. Dvě oběžné dráhy na vnitřním kroužku svírají určitý úhel s osou ložiska. Střed kulové oběžné dráhy vnějšího kroužku se nachází v ose ložiska. Konstrukce soudečkových ložisek je nejúnosnější ze všech typů ložisek. Soudečková ložiska s kuželovou dírou jsou určena pro montáž na válcový čep pomocí upínacích a stahovacích pouzder, nebo na kuželový čep. Ložisko lze montovat mechanicky, za tepla, nebo pomocí metody "Drive Up". Metoda "Drive Up" je spolehlivý způsob montáže, kde za pomoci ručního čerpadla, hydraulické matice, stanoveného startovního tlaku a míry axiálního posunutí pro konkrétní provedení ložiska, docílíte správně namontovaného ložiska bez rizika vymezení zbytkové radiální vůle a nutnosti jejího měření spárovými měrkami. U soudečkových ložisek s kuželovou dírou a těsněním je metoda "Drive Up" zaručená a vylučuje rizika s nesprávnou montáží spojená.
15338_SKF-SPHERICAL-ROLLER-BEARING-CC-DESIGN
Soudečkové ložisko s kuželovou dírou 24126 CCK30/C3W33 SKF
00.27.448
17 070,30  Kč / ks bez DPH
Není skladem

15338_SKF-SPHERICAL-ROLLER-BEARING-CC-DESIGN
Soudečkové ložisko s kuželovou dírou 24126 CCK30/C4W33 SKF
00.27.449
17 052,30  Kč / ks bez DPH
Není skladem

15338_SKF-SPHERICAL-ROLLER-BEARING-CC-DESIGN
Soudečkové ložisko s kuželovou dírou 24126 CCK30/W33 SKF
00.27.450
17 070,30  Kč / ks bez DPH
Není skladem

Soudečkové ložisko s kuželovou dírou 24126 CK30W33J C3 ZKL
00.22.324
6 100,90  Kč / ks bez DPH
Není skladem

Soudečkové ložisko s kuželovou dírou 24126 CK30W33J ZKL
00.22.323
6 100,90  Kč / ks bez DPH
Není skladem

341_LOGO_ZVL_SLOVAKIA
Soudečkové ložisko s kuželovou dírou 24126 EKW33J ZVL
00.67.380
5 095,80  Kč / ks bez DPH
Není skladem

15338_SKF-SPHERICAL-ROLLER-BEARING-CC-DESIGN
Soudečkové ložisko s kuželovou dírou 24128 CCK30/C3W33 SKF
00.27.460
21 090,60  Kč / ks bez DPH
Není skladem

15338_SKF-SPHERICAL-ROLLER-BEARING-CC-DESIGN
Soudečkové ložisko s kuželovou dírou 24128 CCK30/W33 SKF
00.27.461
21 090,60  Kč / ks bez DPH
Není skladem

Soudečkové ložisko s kuželovou dírou 24128 CK30W33J C3 ZKL
00.22.328
7 200,05  Kč / ks bez DPH
Není skladem

Soudečkové ložisko s kuželovou dírou 24128 CK30W33J ZKL
00.22.327
7 200,05  Kč / ks bez DPH
Není skladem

341_LOGO_ZVL_SLOVAKIA
Soudečkové ložisko s kuželovou dírou 24128 EKW33J ZVL
00.67.382
6 074,30  Kč / ks bez DPH
Není skladem

341_LOGO_ZVL_SLOVAKIA
Soudečkové ložisko s kuželovou dírou 24128 KW33M ZVL
00.67.384
7 217,15  Kč / ks bez DPH
Není skladem

Děkujeme k přihlášení odběru novinek
Něco se nepovedlo, kontaktujte nás
Zobrazit košík

Zboží bylo přidáno do porovnání

Prosím čekejte...
Objednávku nelze dokončit, zkuste to prosím později